HomeÜrünlerKonteynerler
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Maxprefabs, günümüzde birçok alanda ihtiyaç duyulan konteyner üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Avrupa standartlarına uygun konteyner üretimi yapan Max Prefabs, kaliteyi her zaman ön planda tutuyor.

Konteynerler hem demonte hem de montajlı olarak üretilip, sevk edilebilmektedir. Konteynerler yaşam amaçlı kullanılabildiği gibi geçici barınma için deprem konteyneri, şantiyelerde ofis konteyneri, yatakhane konteyneri, yemekhane konteyneri ve WC-duş konteyneri olarak da kullanılabilmektedir.

C&U kesitli galvaniz saclardan bükülerek cıvatalı sistemle üretilen konteynerlerimizde kesinlikle kaynak kullanılmamaktadır. Bu sayede konteynerlerin sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı sağlanır. Yüksek yoğunluklu yalıtımlı sandviç paneller, konteynerlerin duvarlarında ve çatısında ses ve ısı yalıtımı sağlamak için kullanılmaktadır. Konteynerlerin zemininde yangına ve suya dayanıklı A1 sınıfı fibercement kullanılmaktadır. Konteynerin zemin kaplaması olarak 2 mm kalınlığında trafiği yüksek mineflo kullanılmaktadır. Konteyner sistemi, özel olarak üretilen ısı yalıtımlı kapılar ve çift camlı PVC pencereler ile tamamlanmaktadır. Konteynerler elektrik ve sıhhi tesisatları hazır olarak sevk edilmektedir.

Birçok ülkeye ihracat yapan Maxprefabs, konteynerleri montajlı veya demonte olarak da üretip, sevk edebilmektedir. Özellikle yurt dışına ihracat için gönderilen konteynerler demonte veya flat pack denilen paket sisteminde üretilerek başta Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok bölge ve ülkeye ihraç edilmektedir.

Max Prefabrik Güvencesi ile

Özel Fiyat Teklifleri

Ürünlerimiz için özel bir teklif ister misiniz? Şimdi bir teklif alın ve ihtiyaçlarınız için en iyi fiyatları keşfedin. Özel tekliflerimizle sizleri bekliyoruz.